Pandemia zmieniła postrzeganie roli człowieka i jego wpływie na otaczający go świat. Teraz, bogatsi o nowe doświadczenia, możemy formułować następne działania, które pomogą w tworzeniu rynku pracy przyszłości. Jak to zrobić ? dowiemy się już 18 listopada. Dziękujemy redakcjom, które chcą współuczestniczyć w budowaniu świadomego i odpowiedzialnego rynku pracy.

Świat idzie naprzód ? zmienia się nieustannie. O skali tych zmian moglibyśmy nigdy się nie dowiedzieć, gdyby nie redaktorzy pracujący w mediach. To oni dostrzegają istotne aspekty rzeczywistości i informują nas o tym, co jest ważne i interesujące. Co więcej ? podobnie jak organizatorzy Kursu na HR ? zwracają uwagę na zjawiska stanowiące zagrożenie bądź szanse? dla społeczeństwa, grup społecznych, instytucji, organizacji czy inicjatyw. Bardzo cieszymy się, że świat mediów wspiera nas w naszej edukacyjnej misji, której stałym elementem jest Kurs na HR.

XVIII edycję konferencji wsparciem medialnym objęły:

Redakcje dostarczające wiedzy z zakresu różnych dziedzin biznesu, takimi jak gospodarka, ekonomia czy polityka: portal biznes2biznes, magazyn Business HUB, FOCUS ON Business, eGospodarka.pl, Gazeta Małych i Średnich Przedsiębiorstw,  Poradnik Przedsiębiorcy, Poradnik Pracownika, Cena Biznesu, teoriabiznesu.pl. Patronem reprezentującym środowiska biznesowe została także Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach.
Portale aktywnie monitorujące i opisujące bieżące wydarzenia ze świata rekrutacji oraz zarządzania zasobami ludzkimi: hrpolska.pl, Personel Plus, Employear, Marka Pracodawcy.

Są z nami również media pomagające w znalezieniu wymarzonej pracy:  JobsoraMegaPraca.pl oraz redakcja nieodłącznie związana z rozwojem zawodowym, zrzeszająca społeczność absolwentów oraz uczestników studiów Master of Business Administration: MBA Portal.

Optymalny rozwój w dzisiejszych czasach jest możliwy przy zaangażowaniu nowych technologii oraz korzystaniu z narzędzi internetowych. Wiedzą to alterWEB i MediaIT, które wzbogacają grono redakcyjne.

Dziękujemy, że jesteście z nami!

************

Grupa Progres
W skład Grupy Kapitałowej Progres wchodzą spółki w całości z polskim kapitałem, z których najstarsza na rynku funkcjonuje od 2002 roku.  Grupa wspiera przedsiębiorstwa w całej Polsce w zakresie pracy tymczasowej (Progres HR), doradztwa biznesowego i szkoleń (Progres Consulting), rekrutacji stałych (Progres Permanent Recruitment), a także optymalizacji procesów (Progres Advanced Solutions). Rocznie zatrudnia ponad 28 tysięcy pracowników i realizuje 1,5 tysiąca projektów rekrutacyjnych. Posiada kilkadziesiąt oddziałów w Polsce i zagranicą.