VI EDYCJA

separator czerwony - Gdańsk 2019

Marka pracodawcy, transfer wiedzy w organizacji czy emigracja zarobkowa Ukraińców do Polski, to jedne z najgorętszych ostatnio tematów dotyczących rynku pracy. Zostały one poruszone podczas konferencji Kurs na HR, spotkania środowisk naukowych, biznesowych i samorządowych, które odbędzie się w Łodzi. Organizatorem wydarzenia jest jedna z największych polskich firm branży usług HR, Grupa Progres wraz z Łódzką Specjalną Strefą Ekonomiczną.

Kurs na Ukrainę
Na jakie aspekty prawne należy zwrócić uwagę zatrudniając pracowników z Ukrainy? Przedstawimy aktualną sytuację, porozmawiamy o procedurach i zmianach prawnych, które zrewolucjonizują aktualny rynek pracy, zaprezentujemy sprawdzone praktyki.
Prelegent: Mateusz Chudzik Radca Prawny, Partner w Kancelarii ?Chudzik i Wspólnicy Radcowie Prawni?

Kurs na współpracę edukacji z biznesem
Czy kierunki kształcenia placówek edukacyjnych odpowiadają dzisiejszym i przyszłym potrzebom przedsiębiorców? Jak osiągnąć wyższą jakość kształcenia przy wsparciu pracodawców? Przeanalizujemy wymagania pracodawców, oczekiwania pracobiorców oraz realia rynkowe.
Prelegent: Bartosz Rzętkiewicz p.o. Dyrektora Departamentu Partnerstwa i Komunikacji w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej S.A.

Kurs na budowanie marki pracodawcy
Dlaczego potrzebujemy Employer Brandingu i gdzie tkwi jego prawdziwa siła? Jak stworzyć unikalne Employer Value Proposition, czyli to ?coś? co powoduje, że ludzie przychodzą, pracują i zostają w Twojej firmie? Przyjrzymy się narzędziom oraz zastanowimy się, jak okiełznać pędzący meteoryt, którym jest zmiana pokoleniowa.
Prelegent: Marcin Potkański Prezes agencji Brandish

VIDEORELACJA

separator czerwony - Gdańsk 2019

KONFERENCJE HR – FOTORELACJA

separator czerwony - Gdańsk 2019

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o. Administratora danych osobowych, w celach związanych z uczestnictwem w konferencjach i innych wydarzeniach oraz w celach marketingowych i statystycznych, przesłania informacji handlowych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych partnerom Grupy Progres Sp. z o.o, w celu otrzymywania od nich informacji handlowych. Więcej informacji na temat celu i sposobu przetwarzania Państwa danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o znajduje się TUTAJ. *Wszystkie pola formularza są obowiązkowe do wypełnienia.