KONFERENCJA KURS NA HR

separator czerwony - Strona główna 2021

Zapraszamy na XV już edycję konferencji Kurs na HR, która odbędzie się 17 września (czwartek) o godzinie 10:00. Tegoroczne wydarzenie w efekcie aktualnej sytuacji oraz w trosce o uczestników odbędzie się w formule online. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Kurs na HR to autorska inicjatywa poświęcona tematyce zarządzania zasobami ludzkimi, która łączy ze sobą świat biznesu, nauki i władz samorządowych. Dzięki perspektywie trzech środowisk eksperckich, debata w sposób holistyczny pozwala omówić wybrane zagadnienia z obszaru HR i stanowi kompleksową platformę wymiany doświadczeń pomiędzy praktykami. Wydarzenie poprowadzi Cezary Maciołek, Wiceprezes Grupy Progres.

Tegoroczna edycja będzie okazją do dyskusji m.in. o konieczności dostosowania się branży HR oraz pracodawców i pracowników do obostrzeń, które przyniosła pandemia, przy jednoczesnym zachowaniu ciągłości pracy. Będziemy debatować nad zmianami, jakie przyniósł rok 2020 w branży HR a także poruszymy zagadnienia związane z nowymi wyzwaniami, jakie czekają liderów oraz zarządzających przedsiębiorstwami.

Przeniesienie tegorocznej edycji wydarzenia do sieci pozwoli każdemu uczestnikowi wysłuchać w interesujących go prelekcji z każdego miejsca na świecie.

Rejestracji na konferencję dokonać można poprzez formularz dostępny TUTAJ. Po zapisaniu się na wydarzenie każdy uczestnik otrzyma na adres mailowy swój unikalny link do transmisji spotkania.

 

TEMATYKA SPOTKANIA

separator czerwony - Online 2020

Tematyka tegorocznej edycji konferencji skupiać się będzie wokół obecnych wydarzeń na świecie, które niewątpliwie uderzyły również w branżę HR. Poruszony zostanie temat wyzwań rekrutacyjnych oraz elastycznego podejścia do zatrudnienia w czasach kryzysu.

Uczestnicy będą mieli okazję wysłuchać ciekawych prelekcji o tym, jak zmieniła się rola HR w organizacjach oraz jakie elementy codziennej pracy, które pojawiły się podczas pandemii, zostaną z nami na stałe.

Ponadto omawiany będzie temat wyzwań i problemów z jakimi zmagają się rekruterzy w kontekście zatrudniania cudzoziemców w czasach pandemii.

AGENDA

separator czerwony - Strona główna 2021