TEMATYKA SPOTKANIA

separator czerwony - Gdańsk 2019

Pracodawca przyszłości nie boi się cyfrowej metamorfozy i wykorzystuje nowe media w procesie rekrutacji, potrafi motywować pracowników i nie ma problemów ich z rotacją. Szuka nowoczesnych rozwiązań i wie, że outsourcing może być odpowiedzią na potrzeby biznesowe współczesnego przedsiębiorstwa. To tylko jeden z licznych, wielowątkowych obszarów, który będzie okazją do dyskusji podczas XIV edycji Kursu na HR. Już 13 czerwca 2019 r. spotkamy się w historycznej Sali BHP Stoczni Gdańskiej.

Kolejny raz zapraszamy na Kurs na HR w Gdańsku, podczas którego uczestnicy podzielą się doświadczeniami w radzeniu sobie z wyzwaniami lokalnego rynku pracy XXI wieku. Wśród gości nie zabraknie regionalnych przedsiębiorców, przedstawicieli władz województwa pomorskiego, naukowców oraz ekspertów z zakresu HR.

Ubiegłoroczne edycje udowodniły, że coraz częściej i chętniej chcemy dyskutować o rynku pracy w naszych, małych ojczyznach – Kurs na HR w 2018 r. odbyły się w trzech miastach, łącznie na konferencję (Gdańsk, Łódź, Wrocław) zarejestrowało się aż 686 uczestników. Spotkaliśmy się z samorządowcami, naukowcami, przedsiębiorcami i przedstawicielami branży HR. Wysłuchaliśmy 21 prelekcji, wspierało nas 31 partnerów Kursu na HR i 12 partnerów medialnych. W tym roku po konferencji w Toruniu, wracamy do Gdańska.

AGENDA

separator czerwony - Strona główna 2021

PODSUMOWANIE XIV EDYCJI W GDAŃSKU

separator czerwony - Gdańsk 2019

KONFERENCJE HR – FOTORELACJA

separator czerwony - Gdańsk 2019