IX EDYCJA

separator czerwony - Gdańsk 2019

Kurs na HR w Słupsku to  już IX edycja cyklu spotkań, poświęconego szerokiej tematyce Human Resources. Tym razem skupimy się na aktualnych wyzwaniach rynku pracy, radzeniu sobie w warunkach niskiego bezrobocia,  budowaniu strategii organizacji,  motywowaniu pracowników i dbaniu o ich talenty, a także zatrudnianiu cudzoziemców.

Edycja Słupska będzie przeprowadzona w nowej konwencji. Pierwsza część spotkania to prelekcje, wystąpienia ekspertów i specjalistów branży, zaś druga część, to warsztaty. To idealna okazja do wymiany doświadczeń i moment na wypracowanie rozwiązań szytych na miarę.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

VIDEORELACJA Z IX EDYCJI KONFERENCJI „KURS NA HR” W SŁUPSKU

separator czerwony - Słupsk 2017

FOTORELACJA Z X EDYCJI 

separator czerwony - Gdańsk 2019

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o. Administratora danych osobowych, w celach związanych z uczestnictwem w konferencjach i innych wydarzeniach oraz w celach marketingowych i statystycznych, przesłania informacji handlowych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych partnerom Grupy Progres Sp. z o.o, w celu otrzymywania od nich informacji handlowych. Więcej informacji na temat celu i sposobu przetwarzania Państwa danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o znajduje się TUTAJ. *Wszystkie pola formularza są obowiązkowe do wypełnienia.