XI EDYCJA

separator czerwony - Gdańsk 2019

Kurs na HR w Łodzi to już XI spotkanie dedykowane wszystkim zainteresowanym tematyką Human Resources.

Już 14 czerwca zapraszamy na konferencję, która wyjaśni zmiany zachodzące na rynku pracy, pokaże, z czym współcześnie mierzą się rekruterzy, jakie kompetencje specjalistów są niezbędne, na co stawiają pracodawcy? Z drugiej strony – czego oczekują pracownicy i jakiej motywacji potrzebują, by zaangażować się w życie firmy.

Najbliższa, XI konferencja Kurs na HR, zainspiruje pracodawców, którzy szukają nowego sposobu na kierowanie zespołami, chcą wdrożyć nowoczesne formy motywowania pracowników, a także przyspieszyć rozwój firmy dzięki przemyślanym zmianom. Uczestnicy dowiedzą się, jak zarządzać czasem i jak budować zaangażowanie współpracowników

AGENDA

separator czerwony - Strona główna 2021

VIDEORELACJA Z XI EDYCJI W ŁODZI

separator czerwony - Gdańsk 2019

FOTORELACJA Z XI EDYCJI 

separator czerwony - Gdańsk 2019

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o. Administratora danych osobowych, w celach związanych z uczestnictwem w konferencjach i innych wydarzeniach oraz w celach marketingowych i statystycznych, przesłania informacji handlowych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych partnerom Grupy Progres Sp. z o.o, w celu otrzymywania od nich informacji handlowych. Więcej informacji na temat celu i sposobu przetwarzania Państwa danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o znajduje się TUTAJ. *Wszystkie pola formularza są obowiązkowe do wypełnienia.