18-TKAa KURSU NA HR POD HASŁEM „CZŁOWIEK, TECHNOLOGIA, EKOLOGIA”

separator czerwony - Strona główna 2021

Miniony rok był bardzo dynamiczny. Wielu z nas mierzyło się z przeszkodami, które niejednokrotnie decydowały o przyszłości firmy, organizacji czy instytucji, a także ich pracowników. Dziś jesteśmy mocniejsi niż kilkanaście miesięcy temu i gotowi na nowe wyzwania, a tych jest wiele.

Świat idzie naprzód, zmienia się nieustannie, a wraz z nim zmienia się również HR, w którym jedynym stałym i najważniejszym elementem jest CZŁOWIEK. Branża tak bardzo związana z ludźmi ? jak HR ? ma przed sobą ważną misję. Musi myśleć długofalowo stworzyć rynek pracy przyszłości dedykowany wielu obecnym i przyszłym pokoleniom. Cel jest realny do osiągnięcia dzięki odpowiedniemu wykorzystaniu technologii wspierającej ludzi w ich codziennym życiu prywatnym i zawodowym. Niezbędne jest jednak odpowiedzialne i etyczne postępowanie, dbanie o klimat i zaprzyjaźnienie się z ekologią. Jak tego dokonać? Dowiemy się w listopadzie.

Już 18 raz spotkamy się na konferencji Kurs na HR. Listopadowa edycja pod hasłem ?Człowiek, Technologia, Ekologia? ? odbędzie się 18.11.2021 r. w formie online. Porozmawiamy m.in. o:

  • trendach ekologicznych w świecie HR
  • odpowiedzialnych i przemyślanych działaniach CSR-owych
  • zespołach tworzonych przez ludzi i boty
  • pracy z osobami, które poniosły porażkę
  • modzie na przebranżowienie
  • czasie pracy i jego wycenie
  • różnorodności biznesu, nauki i samorządu

Te i wiele innych zagadnień poruszymy wspólnie z uczestnikami konferencji oraz prelegentami reprezentującymi środowiska biznesowe, naukowe i samorządowe.

Was również nie może zabraknąć.

Do zobaczenia!

AGENDA

Zobacz nagranie z konferencji

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o. Administratora danych osobowych, w celach związanych z uczestnictwem w konferencjach i innych wydarzeniach oraz w celach marketingowych i statystycznych, przesłania informacji handlowych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych partnerom Grupy Progres Sp. z o.o, w celu otrzymywania od nich informacji handlowych. Więcej informacji na temat celu i sposobu przetwarzania Państwa danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o znajduje się TUTAJ. *Wszystkie pola formularza są obowiązkowe do wypełnienia.