XIII EDYCJA

separator czerwony - Gdańsk 2019

XIII edycja Kursu na HR już w maju odbędzie się w Toruniu. Do Copernicus Toruń Hotel zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką Human Resources.

Już 16 maja zawitamy do Torunia na cykliczne, ogólnopolskie wydarzenie – Kurs na HR, podczas którego wspólnie z zaproszonymi ekspertami i wyjątkowymi gośćmi – lokalnymi przedsiębiorcami, władzami samorządowymi, środowiskiem naukowym oraz uczestnikami omówimy kluczowe zagadnienia dla branży HR.

Toruńska edycja Kursu na HR będzie okazją do dyskusji m.in. o budowaniu wizerunku wymarzonego pracodawcy, sprawdzonych i skutecznych KPI w HR oraz o tym jak zmieniła się praca w dziale HR po wprowadzeniu RODO? Będziemy debatować także o wpływie technologii na przyszłość HR i wspólnie z ekspertami odpowiemy na pytanie, czy zastąpią nas roboty?

Majowe spotkanie to nie tylko duża dawka najnowszej wiedzy eksperckiej, ale także okazja do wymiany doświadczeń z codziennej pracy oraz integracja środowiska związanego z branżą HR. Mamy nadzieję, że Kurs na HR stanie się inspiracją do doskonalenia umiejętności zawodowych, poszerzania wiedzy oraz do dalszego rozwoju uczestników wydarzenia.

AGENDA

separator czerwony - Strona główna 2021

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o. Administratora danych osobowych, w celach związanych z uczestnictwem w konferencjach i innych wydarzeniach oraz w celach marketingowych i statystycznych, przesłania informacji handlowych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych partnerom Grupy Progres Sp. z o.o, w celu otrzymywania od nich informacji handlowych. Więcej informacji na temat celu i sposobu przetwarzania Państwa danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o znajduje się TUTAJ. *Wszystkie pola formularza są obowiązkowe do wypełnienia.