XVI ODSŁONA KURSU NA HR „PROGRES CZY REGRES”

separator czerwony - Strona główna 2021
365 dni pandemii. Progres czy regres? Pod takim hasłem odbyła się XVI edycja KURSU NA HR, tym razem w formie online.

 

Wydarzenie zgromadziło – przed komputerami – ponad 500 osób i liczne grono ekspertów. W prelekcjach i debacie wzięli udział również uczestnicy Kursu, którzy żywo reagowali na tematy poruszane w czasie konferencji, a było o czym dyskutować.
Wydarzenie prowadził Cezary Maciołek – Prezes Grupy Progres.

 

Przywództwo cyfrowe w czasach koronawirusa, automatyzacja procesów HR, covidowy rynek pracy i wstępujące na nim trendy, psyche pracowników i liderów w pandemii, zarządzanie efektywnością pracy zdalnej, covidowa sztafeta – w jakim momencie jesteśmy?
To tylko kilka z wielu zagadnień poruszonych w czasie spotkania zorganizowanego przez Grupę Progres. Już szesnasty raz, liczne grono ekspertów, przedstawicieli środowisk samorządowych, biznesowych i naukowych oraz interesariuszy rynku pracy spotkało się, by omówić kluczowe kwestie dla branży HR.
Rok po wybuchu pandemii w Polsce przyszła pora na podsumowanie, bilans zysków i strat oraz odpowiedź na pytanie, czy przez te 365 dni zrobiliśmy progres czy regres?

 

nowe logo progres 300x99 - Online 2021

AGENDA

separator czerwony - Strona główna 2021

Zobacz nagranie z konferencji

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o. Administratora danych osobowych, w celach związanych z uczestnictwem w konferencjach i innych wydarzeniach oraz w celach marketingowych i statystycznych, przesłania informacji handlowych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych partnerom Grupy Progres Sp. z o.o, w celu otrzymywania od nich informacji handlowych. Więcej informacji na temat celu i sposobu przetwarzania Państwa danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o znajduje się TUTAJ. *Wszystkie pola formularza są obowiązkowe do wypełnienia.