V EDYCJA

separator czerwony - Gdańsk 2019

Kurs na HR to jedna z pierwszych w Polsce inicjatyw, ukierunkowana na integrację lokalnych samorządów z obszarem szkolnictwa i działami HR w organizacjach. V edycja, która tym razem odbędzie się w Gorzowie Wielkopolskim, będzie odpowiedzią na lokalne potrzeby rynku pracy. Będziemy mówić o szerokiej tematyce pokoleniowej, oczekiwaniach pracowników i pracodawców, a także budowaniu marki pracodawcy.

Kurs na Ukrainę
Przedstawimy metody radzenia sobie z deficytem pracowników na lokalnych rynkach, poprzez zatrudnianie pracowników zza wschodniej granicy. Poruszymy tematykę niezwykle ważnych aspektów legislacyjnych oraz jak te uwarunkowania wpłyną na specyfikę funkcjonowania przedsiębiorstw.

Kurs na Kompetencje Zawodowe
Przybliżymy szeroką tematykę Pokoleń X, Y, Z, w kontekście aktywizacji zawodowej, przekwalifikowania wśród specjalistów i inżynierów, budowania ścieżek kariery i edukacji branżowej.

Kurs na Employer Branding
Podczas spotkania zaprezentujemy kwestię świadomego budowania marki pracodawcy i dbania o wizerunek firmy, jako eksperta w swojej branży.

VIDEORELACJA

separator czerwony - Gdańsk 2019

KONFERENCJE HR – FOTORELACJA

separator czerwony - Gdańsk 2019

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o. Administratora danych osobowych, w celach związanych z uczestnictwem w konferencjach i innych wydarzeniach oraz w celach marketingowych i statystycznych, przesłania informacji handlowych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych partnerom Grupy Progres Sp. z o.o, w celu otrzymywania od nich informacji handlowych. Więcej informacji na temat celu i sposobu przetwarzania Państwa danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o znajduje się TUTAJ. *Wszystkie pola formularza są obowiązkowe do wypełnienia.