X EDYCJA

separator czerwony - Gdańsk 2019

Kurs na HR w Trójmieście to już X spotkanie dedykowane wszystkim zainteresowanym tematyką Human Resources. Już 24 maja odbędzie się wyjątkowe wydarzenie odpowiadające na wiele pytań dotyczących aktualnych trendów na rynku pracy, wyzwań, przed którymi stają rekruterzy, a także tendencji w motywowaniu pracowników. Konferencja hr to czas na konkretne odpowiedzi na najważniejsze pytania dotyczące aktualnej kondycji w branży rekrutacyjnej.

X edycja Kursu na HR poruszy temat employer brandingu w kontekście tzw. rynku pracownika. Specjaliści omówią braki kadrowe w branżach produkcyjnych i logistyce. Uczestnicy dowiedzą się, jakie są nowoczesne formy rozwoju pracowników. Podczas najbliższej konferencji HR skupimy się także na wyzwaniach i ryzyku związanym z utrzymaniem pracowników.

To będzie pierwsze z czterech Kursów na HR w tym roku. Kolejne spotkanie HR odbędzie się w Łodzi, a następne we Wrocławiu oraz Krakowie.

AGENDA

separator czerwony - Strona główna 2021

FOTORELACJA Z X EDYCJI 

separator czerwony - Gdańsk 2019

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o. Administratora danych osobowych, w celach związanych z uczestnictwem w konferencjach i innych wydarzeniach oraz w celach marketingowych i statystycznych, przesłania informacji handlowych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych partnerom Grupy Progres Sp. z o.o, w celu otrzymywania od nich informacji handlowych. Więcej informacji na temat celu i sposobu przetwarzania Państwa danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o znajduje się TUTAJ. *Wszystkie pola formularza są obowiązkowe do wypełnienia.