XII EDYCJA

separator czerwony - Gdańsk 2019

Kurs na HR we Wrocławiu to już XII edycja konferencji dedykowanej wszystkim zainteresowanym tematyką Human Resources.

Już 11 października spotkamy się z Państwem by wspólnie z zaproszonymi ekspertami i wyjątkowymi gośćmi – lokalnymi przedsiębiorcami, władzami samorządowymi, środowiskiem naukowym oraz uczestnikami omówić kluczowe zagadnienia dla branży HR. Wydarzenie będzie okazją do dyskusji m.in. o zmianach zachodzących na rynku pracy, nowych zadaniach, przed którymi obecnie stają rekruterzy, kompetencjach specjalistów i oczekiwaniach pracodawców.

Wrocławska edycja Kursu na HR to także duża dawka najnowszej, eksperckiej wiedzy nt. efektywności pracy, zarządzania czasem, kompetencji pracownika, motywowania zespołu, innowacyjnych narzędzi pozwalających odpowiednio kierować grupą. Oprócz tego wymienimy się doświadczeniami i zgłębimy istotne kwestie dotyczące branży HR. Uczestnicy dowiedzą się czego oczekuje biznes od zespołu Human Resources i jak połączyć stojące przed nim wyzwania z rolą HR, zgłębią również zagadnienie emocjonalności pracowników oraz poznają istotę dobrze dobranych benefitów.

Spotkanie będzie okazją do wymiany doświadczeń z codziennej pracy, a także integracji środowiska związanego z branżą HR. Mamy nadzieję, że Kurs na HR stanie się również inspiracją do doskonalenia umiejętności zawodowych, poszerzania wiedzy oraz do dalszego rozwoju uczestników wydarzenia.

AGENDA

separator czerwony - Strona główna 2021

VIDEORELACJA Z XII EDYCJI WE WROCŁAWIU

separator czerwony - Gdańsk 2019

KONFERENCJE HR – FOTORELACJA

separator czerwony - Gdańsk 2019

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o. Administratora danych osobowych, w celach związanych z uczestnictwem w konferencjach i innych wydarzeniach oraz w celach marketingowych i statystycznych, przesłania informacji handlowych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych partnerom Grupy Progres Sp. z o.o, w celu otrzymywania od nich informacji handlowych. Więcej informacji na temat celu i sposobu przetwarzania Państwa danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o znajduje się TUTAJ. *Wszystkie pola formularza są obowiązkowe do wypełnienia.