XVII ODSŁONA KURSU NA HR „POWRÓT DO NOWEJ NORMALNOŚCI”

separator czerwony - Strona główna 2021
Po przeszło 430 dniach – na które złożyło się ponad 10 320 dynamicznych i nieprzewidywanych godzin, przyszedł czas na powrót do nowej „normalności” oraz spojrzenie w przyszłość. Wielu z nas, w ciągu ostatnich miesięcy, zrobiło progres. Inni startują z gorszej pozycji, bo regres w ich przypadku okazał się nieunikniony. Wszystkich łączy jedno: nowy etap pełen wyzwań, w który wchodzą bogaci w doświadczenia i wnioski.

Czerwcowa XVII edycja Kursu na HR, która odbędzie się 30 czerwca 2021 r. w formie online stworzy przestrzeń do rozmów o:

  • budowaniu marki pracodawcy w świecie zdalnych pracowników
  • skutecznych zmianach modelu pracy (zdalnie, hybrydowo, home office)
  • efektywności pracy w nowej rzeczywistości
  • potencjale kadrowym osób z niepełnosprawnościami
  • efektywności zespołu opartej na biostrukturze mózgu
  • prawnych możliwościach monitorowanie pracowników

Co nas czeka i z jakiej pozycji wchodzimy w nową normalność? Na to i wiele innych pytań odpowiedzą uczestnicy debaty, w której udział wezmą przedstawiciele środowisk biznesowych, naukowych i samorządowych. Już 30 czerwca połączą się z nami z wielu miejsc zlokalizowanych w Polsce. 

Do zobaczenia! 

nowe logo progres 300x99 - Online czerwiec 2021

AGENDA

Zobacz nagranie z konferencji

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o. Administratora danych osobowych, w celach związanych z uczestnictwem w konferencjach i innych wydarzeniach oraz w celach marketingowych i statystycznych, przesłania informacji handlowych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych partnerom Grupy Progres Sp. z o.o, w celu otrzymywania od nich informacji handlowych. Więcej informacji na temat celu i sposobu przetwarzania Państwa danych osobowych przez Grupę Progres Sp. z o.o znajduje się TUTAJ. *Wszystkie pola formularza są obowiązkowe do wypełnienia.