Współczesny świat jest trudny do wyobrażenia bez istnienia mediów. Każdego dnia są blisko swoich czytelników, dostarczają im cenną ekspercką wiedzę oraz informują o najważniejszych wydarzeniach, edukują, pozwalają rozszerzać horyzonty i spojrzeć na świat z innej perspektywy. Codziennie gromadzą wokół siebie tysiące mieszkańców Polski ? studentów, uczniów, nauczycieli, wykładowców, lokalne społeczności i ich włodarzy, pracowników i pracodawców oraz grono osób zainteresowanych tematami związanymi z szeroko pojętym rynkiem pracy. Praca wielu redakcji w czasach pandemii zmieniła się diametralnie, jednak zawsze są na redaktorskim posterunku i, mimo przeciwności ? robią wszystko, by nie zawieść swoich czytelników. Cieszymy się, że wspierają też wirtualną edycję Kursu na HR. Poznajcie wybitne grono Patronów Medialnych nadchodzącej konferencji ? 9 wspaniałych.

Media biznesowe i HR-owe

CEO Magazyn Polska – to portal skierowany do przedsiębiorców, inwestorów, menedżerów, właścicieli firm, prezesów i kadry zarządzającej. Serwis dostarcza praktyczne wskazówki, informacje i analizy branżowe opracowane przez ekspertów. Oprócz umiejętności, wiedzy i szczęścia biznes to fachowa informacja odpowiednio zinterpretowana i dostarczona w jak najszybszym czasie. Jeśli jesteś managerem, bądź prowadzisz własną firmę lub działalność gospodarczą CEO.com.pl to adres internetowy, który powinieneś zapisać i zapamiętać. Tutaj znajdziesz najlepsze informacje wspierające przedsiębiorców w podejmowaniu codziennych decyzji biznesowych. Rzetelna informacja jest dobrem „bezcennym” a najbardziej cenionym źródłem wiedzy i doświadczenia w biznesie jest praktyka. Slogan portalu, który podkreśla powyższe cechy to BIZNES W PRAKTYCE.

HitPraca.pl – ogólnopolski portal pracy, dzięki któremu, z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, użytkownik otrzymuje interesujące go oferty pracy w jednym miejscu. Z zaangażowaniem wspiera pracodawców w poszukiwaniu kompetentnych pracowników oraz pomaga kandydatom znaleźć dobrą pracę. Swoją misję realizuje poprzez wykorzystanie nowoczesnych technologii, zaangażowanie pracowników oraz tworząc środowisko pracy oparte na wartościach.

HRPolska.pl – portal pasjonatów branży Human Resources, ludzi stosujących wiedzę opartą na dowodach i praktycznym działaniu. To strategiczne miejsce praktyków HR, których inspiruje w codziennej pracy. Swoje działania kieruje do osób zajmujących się kształtowaniem polityki personalnej i rozwojem kompetencji personelu: trenerów, mentorów, coachów, asesorów, rekruterów, doradców personalnych, specjalistów kadr i płac, HR Business Partnerów. HRPolska.pl to miejsce, gdzie łączą się ze sobą „twarda” wiedza specjalistyczna i „miękkie” kompetencje HR. Centrum najnowszych wydarzeń HR, publikacji artykułów branżowych, recenzji książek, praktycznych narzędzi, ważnych informacji prawnych oraz prezentacji ofert pracy.

Outsourcing&More Polska ? jedyne na świecie polsko-angielskie czasopismo poświęcone tematyce outsourcingu i nowoczesnym usługom dla biznesu. Wydawany jest w cyklu dwumiesięcznym i dostępny jest zarówno w formie drukowanej, jak i elektronicznej. Publikacja zawiera wywiady, raporty i artykuły branżowe, ponadto pełni rolę opiniotwórczą, przedstawia najnowsze trendy oraz wskazuje na najbardziej aktualne tematy powiązane z rynkiem outsourcingu. Zasięg magazynu to ponad 250 000 odbiorców z całego świata.

OutsourcingPortal – serwis internetowy poświęcony tematyce outsourcingu, którego grupę docelową stanowią inwestorzy, usługodawcy jak również klienci firm z branży sektora outsourcingowego w tym również z takich branż jak BPO, SSC, KPO, ITO, HRO, facility management, car fleet management, outsourcingu na rynkach nieruchomości i innych. Jest portalem tematycznym nastawionym na funkcję informacyjną ? udzielanie profesjonalnych porad, publikację ciekawych treści merytorycznych nawiązujących do tematu outsourcingu oraz rozpowszechnianie zapowiedzi najważniejszych wydarzeń branżowych z tej dziedziny.

Rekruter – Magazyn powstał z myślą o wszystkich, którzy swoje zawodowe życie związali z branżą rekrutacyjną oraz szeroko pojętym zarządzaniem zasobami ludzkimi. Dotychczas brakowało na rynku tytułu, który w przejrzysty sposób przedstawiałby codzienną pracę ekspertów z branży oraz proponował rozwiązania, jakie mogą im ją ułatwić. Magazyn Rekruter oferuje im te możliwości dostarczając porcję wiedzy oraz platformę wymiany myśli. Będąc głosem rynku rekrutacyjnego, Magazyn pozostaje bezpłatny, a przez to dostępny dla każdego, w dowolnym miejscu i czasie.

Media studenckie

dlastudenta.pl – portal powstał w 2003 roku, jako serwis skierowany do wrocławskich studentów, jednak szybko stał się stroną ogólnopolską. Dziś jest obecny w 22 ośrodkach akademickich w Polsce. dlaStudenta.pl to gigantyczne kompendium wiedzy o wszystkim, czego potrzebuje student – od oferty edukacyjnej uczelni wyższych i szkół policealnych i językowych, poprzez oferty pracy i mieszkań do wynajęcia, informacje o wydarzeniach kulturalnych, po treści life-style’owe i autorskie komentarze redakcji. Od samego początku portal był tworzony zgodnie z zasadą „studenci dla studentów”, co zawsze gwarantowało rzetelność, autentyczność i odpowiedni styl prezentowanych informacji. Nad jego wyglądem i zawartością merytoryczną czuwa obecnie zespół 25 osób oraz dziesiątki współpracowników (dziennikarzy i fotoreporterów) z całego kraju, w większości studentów.

Student.pl – portal jest tworzony z myślą o społeczności studenckiej, która jest jedną z najważniejszych i najbardziej aktywnych grup społecznych. Student.pl stanowi wirtualne centrum rozrywki oraz wiedzy, które umożliwia studentom nie tylko czerpanie wiedzy o zbliżających się koncertach i wydarzeniach kulturalnych, ale także daje szansę zapoznania się z ofertami konkretnych uczelni oraz publikacjami naukowymi. Serwis podzielony jest na lokalne ośrodki, na których umieszczane są informacje dotyczące konkretnych miast i regionów oraz ogólnopolski oddział portalu, gdzie zamieszczane są najważniejsze informacje z całej Polski.

telestudent.pl  nadrzędnym celem telestudenta jest podnoszenie wiedzy społeczeństwa i wyrównywanie szans na konkurencyjnym rynku pracy. Tę misję realizuje poprzez dostarczenie kompleksowych rozwiązań osobom chcącym zdobywać nową wiedzę i rozwijać się zarówno zawodowo jak i prywatnie. Z jednej strony zapewnia szkolenia i kursy w obszarach kompetencji miękkich i twardych a z drugiej narzędzia, które ułatwiają naukę zdalną. Telestudent.pl skraca dystans pomiędzy trenerami i kursantami. Słuchacze mogą uczestniczyć w szkoleniach będąc setki kilometrów od Prowadzącego. 

Dziękujemy, że jesteście z nami!