Ich czytelnikami są zarówno lokalne społeczności jak i ogólnopolskie grono osób zainteresowanych tematami związanymi z szeroko pojętym rynkiem pracy. Każdego dnia edukują oraz poszerzają horyzonty odbiorców ich treści. Cieszymy się, że wspierają też gdańską edycję Kursu na HR. Poznajcie wybitne grono Patronów Medialnych nadchodzącej konferencji.

Benefit – miesięcznik skierowany do sektora Zarządzania Zasobami Ludzkimi, HR, do osób zarządzających firmami i projektami oraz do przedstawicieli zakładowych funduszy świadczeń socjalnych i do przedstawicieli związków zawodowych. Benefit ukazuje się w nakładzie 10 500 sztuk i ma zasięg ogólnopolski – dociera do osób, które są zainteresowane tematyką związaną z HR, zarządzaniem, rozwojem, rynkiem pracy, świadczeniami pozapłacowymi oraz aktywnym stylem życia. Na łamach Benefitu publikują eksperci, specjaliści i praktycy, którzy dzielą się unikalną i przede wszystkim użyteczną wiedzą z branż, w których na co dzień pracują.

Employear.com – to specjalistyczny serwis, który traktuje o tematyce rekrutacji, employer brandingu, HR. Na łamach serwisu można przeczytać, jak poprawnie aplikować do pracy, jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, a także jak pisać perfekcyjne CV oraz list motywacyjny.

Harvard Business Review Polska – polska edycja prestiżowego magazynu biznesowego, wydawanego od 2003 roku. Każdy numer obfituje w artykuły przybliżające polskim przedsiębiorcom aktualne trendy biznesowe, nowe idee zarządcze i sprawdzone wskazówki menedżerskie. Każdy komu zależy na rozwoju i zdobywaniu wiedzy menedżerskiej znajdzie w HBRP inspirujące artykuły z zakresu zarządzania, przywództwa, marketingu, sprzedaży, nowych technologii oraz efektywności osobistej.

Instytut Kontekstów Pracy – grupa specjalistów, których fascynuje szeroko rozumiana tematyka pracy ? jej różne konteksty. W obszarze zainteresowań znajdują się tematy związane między innymi z przyszłością pracy, biurami, technologią w miejscu pracy, kompetencjami specjalistów HR, zdrowiem, komunikacją i mądrym łączeniem życia zawodowego z prywatnym. Instytut dostarcza rzetelną, popartą badaniami i doświadczeniem wiedzę na temat najważniejszych trendów, inspiruje pozytywne zmiany w różnych obszarach pracy oraz wyróżnia liderów tych zmian, buduje także społeczność specjalistów zajmujących się kształtowaniem środowiska pracy.

Outsourcing&More Polska – jedyne na świecie polsko-angielskie czasopismo poświęcone tematyce outsourcingu i nowoczesnym usługom dla biznesu. Wydawany jest w cyklu dwumiesięcznym i dostępny jest zarówno w formie drukowanej, jak i elektronicznej. Publikacja zawiera wywiady, raporty i artykuły branżowe, ponadto pełni rolę opiniotwórczą, przedstawia najnowsze trendy oraz wskazuje na najbardziej aktualne tematy powiązane z rynkiem outsourcingu. Zasięg magazynu to ponad 250 000 odbiorców z całego świata.

OutsourcingPortal – serwis internetowy poświęcony tematyce outsourcingu, którego grupę docelową stanowią inwestorzy, usługodawcy jak również klienci firm z branży sektora outsourcingowego w tym również z takich branż jak BPO, SSC, KPO, ITO, HRO, facility management, car fleet management, outsourcingu na rynkach nieruchomości i innych. Jest portalem tematycznym nastawionym na funkcję informacyjną ? udzielanie profesjonalnych porad, publikację ciekawych treści merytorycznych nawiązujących do tematu outsourcingu oraz rozpowszechnianie zapowiedzi najważniejszych wydarzeń branżowych z tej dziedziny.

Radio Gdańsk – regionalna rozgłośnia Polskiego Radia, która skupia mieszkańców województwa pomorskiego oraz warmińsko-mazurskiego, dostępne jest także przez Internet. Za początek nadawania audycji uznaje się relację ze Święta Morza, która odbyła się w roku 1945. Jest to rozgłośnia ponadpokoleniowa, która skupia ludzi w różnym wieku, przejawia się to w charakterze poszczególnych programów. Wśród nich warto wymienić takie jak: Rozmowa Kontrolowana, Komentarze Radia Gdańsk, Dokumenty i Reportaże, Kawałek Świata i Herbata, Magazyn Ekologiczny, W drodze, Gdynia Główna.

Trojmiasto.pl – lider na rynku lokalnych mediów informacyjnych. Portal prezentuje aktualne wiadomości z Gdańska, Gdyni i Sopotu, wydarzenia kulturalno-rozrywkowe i sportowe, recenzje oraz felietony. Zawiera katalog trójmiejskich firm i instytucji, największy w Trójmieście kalendarz imprez, mapę, przewodnik turystyczny, bazę ogłoszeń i lokalne fora dyskusyjne. Utrzymuje kilkanaście serwisów tematycznych, m.in. Sport, Aktywne Trójmiasto, Biznes, Kultura, Rozrywka, Dom, Dziecko, Kino, Komunikacja, Korki, Moto, Nauka, Praca, Zdrowie i Uroda, De luxe, Weselnik, Galeria.
Dziękujemy, że jesteście z nami!