Miesięcznik Benefit kolejny raz objął patronatem medialnym Kurs na HR. Magazyn został partnerem XIII edycji tego wydarzenia, która 16 maja odbędzie się w Toruniu. Dzięki temu czytelnicy Benefitu będą na bieżąco informowani o szczegółach Konferencji, a każdy jej uczestnik podczas Kursu na HR otrzyma najnowszy numer miesięcznika Benefit. 

Już 16 maja Copernicus Toruń Hotel zgromadzi uczestników ogólnopolskiego wydarzenia gromadzącego setki uczestników. W programie liczne prezentacje i dyskusje, networking, wyjątkowi goście – lokalni przedsiębiorcy, przedstawiciele władz samorządowych, naukowcy i wybitni eksperci z zakresu HR.

Toruńska edycja Kursu na HR będzie okazją do dyskusji m.in. efektywnym employer brandingu, budowaniu zewnętrznej marki start-upu, zdobywaniu silnej pozycji pracodawcy w branży produkcyjnej, szkołach zawodowych i ich szczególnej wartości dla polskiego rynku pracy, sprawdzonych i skutecznych KPI w HR oraz o tym jak zmieniła się praca w dziale HR po wprowadzeniu RODO? Uczestnicy będą debatować o wpływie technologii na przyszłość HR i wspólnie z ekspertami odpowiedzą na pytanie: Czy zastąpią nas roboty?

Patronem medialnym wydarzenia został miesięcznik Benefit dedykowany profesjonalistom, dla których praca w Dziale Kadr i zarządzanie zasobami ludzkimi, to ciągłe poszukiwanie lepszych rozwiązań dla firmy i ludzi ją tworzących. Szerokie spektrum poruszanych w piśmie tematów, od nowoczesnych technik zarządzania po regulacje prawno-podatkowe, stanowi niezastąpione źródło eksperckiej wiedzy.

Więcej informacji o patronie medialnym Kursu na HR na stornie https://miesiecznik-benefit.pl/