Są skarbnicą wiedzy, edukują i rozwijają nasze umiejętności, ich redakcje tworzą Eksperci piszący dla Ekspertów – Outsourcing&More Polska i OutsourcingPortal to patroni medialni Kursu na HR, którzy wspierają nas w organizacji XIII edycji Kursu na HR w Toruniu.

Outsourcing&More Polska to jedyne na świecie polsko-angielskie czasopismo poświęcone tematyce outsourcingu i nowoczesnym usługom dla biznesu. Wydawany jest w cyklu dwumiesięcznym i dostępny jest zarówno w formie drukowanej, jak i elektronicznej. Publikacja zawiera wywiady, raporty i artykuły branżowe, ponadto pełni rolę opiniotwórczą, przedstawia najnowsze trendy oraz wskazuje na najbardziej aktualne tematy powiązane z rynkiem outsourcingu. Zasięg magazynu to ponad 250 000 odbiorców z całego świata.

OutsourcingPortal jest serwisem internetowym poświęconym tematyce outsourcingu, którego grupę docelową stanowią inwestorzy, usługodawcy jak również klienci firm z branży sektora outsourcingowego w tym również z takich branż jak BPO, SSC, KPO, ITO, HRO, facility management, car fleet management, outsourcingu na rynkach nieruchomości i innych. Jest portalem tematycznym nastawionym na funkcję informacyjną – udzielanie profesjonalnych porad, publikację ciekawych treści merytorycznych nawiązujących do tematu outsourcingu oraz rozpowszechnianie zapowiedzi najważniejszych wydarzeń branżowych z tej dziedziny.

Więcej informacji o patronach medialnych Kursu na HR na stornie http://www.outsourcingportal.eu/pl/ I http://www.outsourcingandmore.pl/pl/