Kolejny raz patronem medialnym naszej konferencji został Magazyn Rekruter. Dzięki nawiązanej współpracy czytelnicy Rekrutera poznają szczegóły Konferencji i na bieżąco będą informowani o jej przebiegu. Magazyn został partnerem XIII edycji tego wydarzenia, która 16 maja odbędzie się w Toruniu.

Już niebawem Copernicus Toruń Hotel będzie świadkiem licznych prezentacji i dyskusji, networkingu z udziałem wyjątkowych gości – lokalni przedsiębiorcy, przedstawiciele władz samorządowych, naukowcy i wybitni eksperci z zakresu HR.

Porozmawiamy m.in. efektywnym employer brandingu, budowaniu zewnętrznej marki start-upu, zdobywaniu silnej pozycji pracodawcy w branży produkcyjnej, szkołach zawodowych i ich szczególnej wartości dla polskiego rynku pracy, sprawdzonych i skutecznych KPI w HR oraz o tym jak zmieniła się praca w dziale HR po wprowadzeniu RODO? Uczestnicy będą debatować o wpływie technologii na przyszłość HR i wspólnie z ekspertami odpowiedzą na pytanie: Czy zastąpią nas roboty?

Patron medialny Kursu na HR ? Magazyn Rekruter to miesięcznik tworzony z myślą o wszystkich, którzy swoje zawodowe życie związali z branżą rekrutacyjną oraz szeroko pojętym zarządzaniem zasobami ludzkimi. Dotychczas brakowało na rynku tytułu, który w przejrzysty sposób przedstawiałby codzienną pracę ekspertów z branży oraz proponował rozwiązania, jakie mogą im ją ułatwić. Magazyn Rekruter oferuje im te możliwości dostarczając porcję wiedzy oraz platformę wymiany myśli. Będąc głosem rynku rekrutacyjnego od 2010 r.

Więcej informacji o patronie medialnym Kursu na HR na stornie https://www.magazynrekruter.pl/