Są skarbnicą wiedzy, edukują i rozwijają nasze umiejętności, ich redakcje tworzą Eksperci piszący dla Ekspertów. Przedstawiamy Patronów Medialnych Kursu na HR, którzy wspierają nas w organizacji wrocławskiej edycji Kursu na HR.

Benefit – miesięcznik skierowany do sektora Zarządzania Zasobami Ludzkimi, HR, do osób zarządzających firmami i projektami oraz do przedstawicieli zakładowych funduszy świadczeń socjalnych i do przedstawicieli związków zawodowych. Benefit ukazuje się w nakładzie 10 500 sztuk i ma zasięg ogólnopolski – dociera do osób, które są zainteresowane tematyką związaną z HR, zarządzaniem, rozwojem, rynkiem pracy, świadczeniami pozapłacowymi oraz aktywnym stylem życia. Na łamach Benefitu publikują eksperci, specjaliści i praktycy, którzy dzielą się unikalną i przede wszystkim użyteczną wiedzą z branż, w których na co dzień pracują.

Harvard Business Review Polska – polska edycja prestiżowego magazynu biznesowego, wydawanego 2003 roku. Każdy numer obfituje w artykuły przybliżające polskim przedsiębiorcom aktualne trendy biznesowe, nowe idee zarządcze i sprawdzone wskazówki menedżerskie. Każdy komu zależy na rozwoju i zdobywaniu wiedzy menedżerskiej znajdzie w HBRP inspirujące artykuły z zakresu zarządzania, przywództwa, marketingu, sprzedaży, nowych technologii oraz efektywności osobistej.

HRstandard.pl – największy w Polsce portal skierowany do szerokiego grona osób związanych z branżą HR oraz rzetelne źródło informacji o rynku pracy, najnowszych trendach HR i najważniejszych wydarzeniach w branży. Skierowany do osób, które interesują się rozwojem zawodowym, cenią sobie wymianę doświadczeń, wiedzą, jak duże znaczenie ma strategiczne podejście do HR i chcą pogłębiać swoją wiedzę na ten temat, a ponad wszystko chcą być na bieżąco. Na czytelników czekają ciekawe artykuły i przydatne poradniki dotyczące HR, EB, prawa pracy, motywacji i wielu, wielu innych.

Outsourcing&More Polska – jedyne na świecie polsko-angielskie czasopismo poświęcone tematyce outsourcingu i nowoczesnym usługom dla biznesu. Wydawany jest w cyklu dwumiesięcznym i dostępny jest zarówno w formie drukowanej, jak i elektronicznej. Publikacja zawiera wywiady, raporty i artykuły branżowe, ponadto pełni rolę opiniotwórczą, przedstawia najnowsze trendy oraz wskazuje na najbardziej aktualne tematy powiązane z rynkiem outsourcingu. Zasięg magazynu to ponad 250 000 odbiorców z całego świata.

OutsourcingPortal – serwis internetowy poświęcony tematyce outsourcingu, którego grupę docelową stanowią inwestorzy, usługodawcy jak również klienci firm z branży sektora outsourcingowego w tym również z takich branż jak BPO, SSC, KPO, ITO, HRO, facility management, car fleet management, outsourcingu na rynkach nieruchomości i innych. Jest portalem tematycznym nastawionym na funkcję informacyjną ? udzielanie profesjonalnych porad, publikację ciekawych treści merytorycznych nawiązujących do tematu outsourcingu oraz rozpowszechnianie zapowiedzi najważniejszych wydarzeń branżowych z tej dziedziny.

Magazyn Rekruter – magazyn tworzony z myślą o wszystkich, którzy swoje zawodowe życie związali z branżą rekrutacyjną oraz szeroko pojętym zarządzaniem zasobami ludzkimi. Dotychczas brakowało na rynku tytułu, który w przejrzysty sposób przedstawiałby codzienną pracę ekspertów z branży oraz proponował rozwiązania, jakie mogą im ją ułatwić. Magazyn Rekruter oferuje im te możliwości dostarczając porcję wiedzy oraz platformę wymiany myśli. Będąc głosem rynku rekrutacyjnego od 2010 r.

Dziękujemy, że jesteście z nami!