Po 16 miesiącach covidowej rzeczywistości, przyszła pora na powrót do nowej normalności.  O tym co nas czeka i jak się do tego przygotować usłyszymy w mediach nie raz. My, już 30 czerwca, odpowiemy na te pytania. Chcielibyśmy, by nasze odpowiedzi dotarły do bardzo szerokiego grona odbiorców. Jesteśmy przekonani, że pomogą one wielu ludziom wejść w nową rzeczywistość bez zbędnych perturbacji. Dlatego, bardzo cieszymy się ze wsparcia, którego udzieliły nam redakcje internetowe i prasowe. Dzięki nim spełnimy naszą edukacyjną misję. 

Kto jest z nami w tej edycji?

Redakcje, które na co dzień pomagają czytelnikom zdobywać ekspercką wiedzę oraz osiągnąć sukces w życiu zawodowym i biznesie: portal biznes2biznes, magazyn Business HUB, eGospodarka.pl, Gazeta Małych i Średnich Przedsiębiorstw, Instytut Audytorów Wewnętrznych IIA Polska, Poradnik Przedsiębiorcy i teoriabiznesu.pl.

Nie mogło zabraknąć również tych, którym szczególnie bliskie są tematy związane z branżą rekrutacyjną oraz szeroko pojętym zarządzaniem zasobami ludzkimi tj. portal hrpolska.pl, Personel Plus, Magazyn Rekruter. 

Wspierają nas także media dające szansę na zmianę zawodową i zdobycie wymarzonej pracy. Na ich łamach można bowiem znaleźć oferty od pracodawców szukających osób do swoich zespołów. W tym gronie znajdują się: JOBS.pl, Jobsora, KARIERA MANAGERA.PL, MegaPraca.pl. 

Każdy z nas był kiedyś na początku swojej ścieżki zawodowej. Pokona ją również wielu studentów, którym ? wiedzę niezbędną do rozwoju ? dostarczą patroni medialni Kursu na HR: Katalog Studiów Podyplomowych i MBA Portal.

Grono redakcyjne wzbogaca także INTEGRACJA oraz portal niepelnosprawni.pl. To oni poprzez publikacje pomagają osobom z niepełnosprawnością m.in. w aktywizacji zawodowej, podejmowaniu nauki, wyjazdach na wakacje czy wyborze szkół integracyjnych.

 Dziękujemy, że jesteście z nami!