XX edycja konferencji Kurs na HR ma ogromne wsparcie wielu środowisk – samorządowego, biznesowego, naukowego, medialnego, ale też sponsorów, bez których nasze wydarzenie nie byłoby takie samo.

Partnerzy Kurs na HR – od samego początku – odgrywali kluczową rolę w każdym organizowanym przez nas spotkaniu. Ich obecność oznacza wysoką jakość wydarzenia i merytoryczne dyskusje. Podczas najbliższej edycji towarzyszyć nam będą organizacje, które człowieka stawiają w centrum swoich działań.

Kto nas wspiera i dlaczego?

STRUCTOGRAM® Polska

 

STRUCTOGRAM®, jako wizualizowany wynik analizy biostrukturalnej, pokazuje uwarunkowaną genetycznie podstawową strukturę osobowości. Nie chodzi tu o czysty test osobowości, ale o praktyczne, ukierunkowane elementy treningu dla profesjonalnej znajomości siebie i ludzi oraz ich praktycznych zastosowań.

System szkoleniowy STRUCTOGRAM® jest wykorzystywany przez licencjonowanych trenerów jako fundament szkolenia menedżerów, szkoleń sprzedażowych lub dostosowywania innych szkoleń uzupełniających, takich jak komunikacja, negocjacje, budowanie zespołu, współpraca, zarządzanie stresem, sprzedaż i przywództwo.

 

Anna Urbańska, Master Trener STRUCTOGRAM® Polska: Zdecydowaliśmy się, jako STRUCTOGRAM Polska zostać partnerem konferencji, gdyż z zasady wspieramy inicjatywy, które sprzyjają rozwojowi biznesów, dają wartość merytoryczną i pozwalają nam samym rozwijać się z najlepszymi na rynku.

Codzienne wsparcie członków naszego zespołu ma dla nas kluczowe znaczenie.

Rozpoczynając od dbania o ich stan psychiczny, poprzez motywację finansową i poza finansową, a także dbanie o relacje i różnorodne, w zależności od osobowości, formy współdziałania.

Jeśli chodzi o pracodawców, to już, od blisko 25 lat, pomagamy się rozwijać poprzez szkolenia, studia podyplomowe, które tworzymy wraz z uczelniami wyższymi, konsultacje oraz sesje coachingowe. Szczególnie w obecnym czasie ma to ogromne znaczenie, kiedy zmiana jest czymś najbardziej stałym.

 

Krzysztof Kris Litwiński, Certified High Performance Coach™: W pewnym sensie jesteśmy misjonarzami i nich (trochę) się uważamy. Naszą misją jest obalanie mitów edukacyjnych, w tym mitu, że nauka języka musi być koszmarem, walką, wyzwaniem. Wiedza o psychologii uczenia się rozwija się bardzo szybko, niestety ten postęp nie jest powszechnie komunikowany. Chcemy to zmieniać.

 

Szybki angielski

 

Wyjątkowa szkoła językowa korzystająca z Metody Colina Rose. W tych tradycyjnych placówkach wszyscy muszą uczyć się tego samego, w taki sam sposób i w tym samym czasie.

Tymczasem świat już wie, że najlepsze efekty daje dopasowanie metody do ucznia, a nie odwrotnie. Właśnie tak działa Metoda Colina Rose, która opiera się na najnowszej wiedzy o mózgu i psychologii uczenia się. Proces uczenia języka dopasowany jest do osobistych predyspozycji.

 

OVB Polska

 

Wiodąca firma pośrednictwa finansowego w Europie, której działalność koncentruje się na długoterminowym, przekrojowym i przede wszystkim zorientowanym na Klienta doradztwie finansowym prywatnych gospodarstw domowych.

Dzięki współpracy z ponad 100 wiodącymi na rynku partnerami produktowymi zapewnia Klientom najwyższej klasy rozwiązania finansowe dostosowane do ich indywidualnych potrzeb. Podstawą jej doradztwa jest gruntowna analiza sytuacji finansowej klientów i indywidualne rozwiązania finansowe. Doradcy zwykle towarzyszą swoim klientom przez wiele lat i dostosowują swoje decyzje finansowe do odpowiedniej sytuacji życiowej. Rezultatem są zawsze indywidualne koncepcje oparte na konkretnych potrzebach.

 

To zaszczy mieć takich Partnerów.

Dziękujemy, że jesteście z nami!