Codziennie docierają do nas setki informacji. Każdą z nich musimy filtrować, przez własną, wiedzę, umiejętność korzystania z mediów czy poprzez krytyczne myślenie i określenia prawdopodobieństwa danej informacji. Tym bardziej niezwykle ważne jest, by korzystać jedynie z wiarygodnych źródeł, które nie publikują fake newsów i jako media działają odpowiedzialnie – weryfikują każdą treść i przychodzącą do nich informację. Jest nam niezmiernie miło, że właśnie takie redakcje wspierają naszą Konferencję. W tym roku ich rekordowa liczba objęła patronatem medialnym XX edycję Kursu na HR. Dziękujemy, że jesteście z nami.

 

Bardzo cieszymy się, że świat mediów – kolejny raz – wspiera Grupę Progres w edukacyjnej misji, której stałym elementem jest Kurs na HR i wspólnie z nami chce uczestniczyć w budowaniu świadomego i odpowiedzialnego rynku pracy.

 

Kto został patronem medialnym XX konferencji Kurs na HR?

BIZNES

Redakcje, które każdego dnia informują przedsiębiorców, inwestorów, menedżerów, właścicieli firm, prezesów i kadry zarządzającej o kluczowych kwestiach z zakresu różnych dziedzin tj. biznes, gospodarka, ekonomia czy polityka: portal Biznes2biznes, FOCUS ON BusinessForum Polskiej Gospodarki, eGospodarka.plGazeta Małych i Średnich Przedsiębiorstw, Klub Integracji Europejskiej, Magazyn przedsiębiorcy.eu, PKB24.pl, Poradnik Przedsiębiorcy, Poradnik Pracownika, teoriabiznesu.pl.

HR

Portale aktywnie monitorujące oraz opisujące bieżące wydarzenia ze świata rekrutacji oraz zarządzania zasobami ludzkimi i stanowiące rzetelne źródło informacji o rynku pracy, najnowszych trendach HR i najważniejszych wydarzeniach w branży: Employear, Hrlityczny.pl, magazyn Kariera, Personel Plus, poradnik.net, magazyn Rekruter.

KARIERA I ROZWÓJ ZAWODOWY

Są z nami również media pomagające w znalezieniu wymarzonej pracy, a także w doskonaleniu swoich umiejętności i to bez względu na wiek Flexi.pl, Hitpraca.pl, Mega praca.

 

WIEDZA I EDUKACJA

 

Naszą misją jest edukacja, dlatego nie mogło zabraknąć redakcji dostarczających – każdego dnia – swoim czytelnikom treści, które pokazują, dlaczego zdobywanie wiedzy jest bardzo ważne dla każdego człowieka i udowodniają, że proces nauki nie kończy się po zakończonej edukacji w szkołach, lecz tak naprawdę wtedy dopiero się on zaczyna – Psychologia.net.pl oraz Siła nauki.

SPOŁECZEŃSTWO

Nie mogło zabraniać również wsparcia tych, którzy na co dzień poruszają tematy ważne dla grup niesłusznie pomijanych na rynku – osób starszych i z niepełnosprawnościami. Są z nami redakcje: Głos seniora, Integracja.pl, Niepełnosprawni.pl i Seniorzy24.pl.

Dziękujemy, że jesteście z nami!